Ämne: Dannero V75
Visa ett inlägg
Gammal 2019-08-11, 17:45   #120
SO
 
SOs avatar
 
Reg.datum: okt 2011
Inlägg: 1 808
Sharp$: 3719
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Basse Visa inlägg
SO är verkligen ett av guldkornen hör på Sharps!

Synd på en så fin V75 lapp

Du hade ju tvärkoll på vem som var hotet mot din V75a i femte avdelningen.

Glad att du spelade vinnare och plussade i loppet ändå.

Nu hoppas jag du får in de sista 2 avdelningarna så att du får bra betalt på 4x6 rätt samt en massa femmor

Lycka till SO!
Tack för ditt värmande inlägg! Visst var det synd på så fint system. Perfekt streckad i dom 2 kallblodsloppen, kunde inte ha gjorts bättre. Men det är ändå 7 lopp som ska analyseras och lätt att man ramlar utanför ramen.

Självklart skulle jag ha haft med Jorma i avd 5, men spelet på honom var ju bra ändå. Tillsammans med 4 femmor och vinnarspelet på Jorma flöt 3099 in på kontot. Började med 50 och det blev 3oo till i slutet när jag insåg att det var vinnaren om jag skulle spricka

Jämfört med gårdagens tråkiga vinnarparad var Danneros omgång klasser bättre inte minst spelmässigt och även den härliga dramatiken. Tror alla håller med mig utom Olle - förstås,

Haltat på kryckor mellan datorn och TV;n, slet av hälsenan för drygt en vecka sedan och blivit gipsad och V75 fick naturligtvis upp humöret några grader!!
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Fulsprit (+10), Gotland (+10), Basse (+10)
SO är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat