Blir två stora favoriter i E3-finalerna som båda kommer ha höga vinstchanser. Det mest troliga är att systemet byggs med utgång på dessa två där minst en bör vinna, sen får man hoppas den andra förlorar och utdelningen skjuter iväg.
Kommer att spela med en spik och har ett par spännande spikalternativ som jag jobbar vidare med. Inatt går vi över i detaljstudierna och mot småtimmarna kommer det preliminära systemet.
En av de tidiga tankarna är att S.G.Charpentier leder långloppet runt om. Det har visat sig väldigt gynnande att gå i spets i dessa 3000a-lopp och hästen är klar spetsfavorit. Haft lite problem med travet tidigare men såg klart bättre ut senast när han avslutade 10,7 sista 700. Har 5 segrar och 2 andraplatser från spets på 7 försök och som just nu spelad på 16% extremt spelvärd. Möter dock ett par riktigt tuffa hästar i bland annat 8 och 12 som kan läggs upp tempot..
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
|