Dagens V-4 SPIK!
Hej!
Är ny på denna sidan men ska försöka lämna så bra rekar av det jag kan d.vs trav / Fotboll.
Är inte världens bästa men kan min grej tycker jag, RYGGA PÅ EGEN RISK.
Nog om det här kommer reken.
Färjestad Travet står gäst för dagens lunchtävlingar med V-4, nu tänker jag inte reka hela V-4:an eller lägga upp ett system för er, dock är det viktigaste när man gör ett system att hitta spikar, finner man dom så är resten oftast klappat och klart.
Så därför tänker jag delge er en sådan, idag finns det en favorit i vart lopp på v-4 men jag ratar alla dom 3 första i avdelning 1 -2 och -3, betyder inte att jag inte tar med dom på kupongen men spikar ej dom, min Spik kommer i 4:e Avdelningen och heter *Missy Körs av Björn Goop.
Visserligen är det ett 3:årigt Sto men alla hästar i loppet är ston, samt att värsta konkurenten G.H.LEX LEE är även hon 3 år gammal.
Missy har dock mest startpoäng av alla i fältet 360 oäng mer än sin konkurrent G.H.LEX LEE men Missy är även näst snabbast i loppet och från startspår :6 ser jag ingen annan möjlighet än att Björn bombar till ledningen sen är det nog ingen som är dum nog att trycka på utvändigt och det blir spets och slut.
Jag spikar på min kupong, Lycka till om ni gör detsamma!
Min första rek vet inte riktigt om jag skrev för mycket än bara informationen jag ville få fram.
Kommentarer uppskattas Lycka till vid Rygg!
__________________
Han skjuter mål!! To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
|