Citat:
Ursprungligen postat av ScandalPlay
Igår berömdes Travimperiet efter en öppning med tre mycket bra tips.Sen sket det sig fullständigt men det var ingen som nämnde det.
Nu i avd 2. vann nr 12 som de rankade NÄSTSIST medan Nettavisen skrev: "12 Princess Kei’em – Kan være noe for de som leter på dypet. Fullførte klart bra sist, mens den kom solid tilbake etter galopp nest sist. Har fått tre løp i kroppen etter pause, den utvikler seg fint, og gjør seg ikke bort med litt flyt på veien."
I sitt billigaste tips hade de den på TVÅ hästar!
1 1 Zenit Brick
2 2, 12
3 1 Gargamel Sisu
4 1, 6, 8, 9, 10
5 2, 3, 4, 5, 9
6 5, 7, 9
150 rekker x kr 1,00 = kr 150,00
|
Grym start där. I efterhand är det enligt mig sällan intressant att veta vilka som var rätt på det. Går alltid leta fram något. Lika ointressant med alla Hans G:s vinnare där han vill veta hur de lyckades etc. Flosklerna står som spön i backen
Det enda som är intressant är hur folk lyckas på lång sikt. Att Kungs Frukt vinner en miljon är som att jag vinner 10 000. Det omsätts snabbt igen etc.
Men två rader ovan och tre rätt är snyggt!