Citat:
Ursprungligen postat av AmaerildeRimfrost
Bra det stökade då det blev upplagt för seger ju, problemet är ju när nr 5 tar ut den på "innerspåret" och nr 3 ska ha den platsen.. så kommer nr 7 med benen där och ska sno loppet... kontrollerat över upploppet och ingen favorit (även om den fick lite mer på slutet väl?). Perfekt start, bara jobba in rätt skrällar nu!
|
Jo det blev bra för segern, blev inte bra för min hälsa då jag blev orolig för ev. diskning eller liknande då det var tight.
Jo strecken ändrade sig kopiöst sista 30 min, när jag la ut länken tidigare idag var spiken på ca 15% men väldigt låg omsättning då.
Resterande delen av lappen var inte en kopia av strecklistan som det nu blev tillslut, många av mina idéer steg ordentligt i procent.
T.ex 12 Allie Hanover i nästa var spelad under 10% tidigare idag, 3 Bear Beautiful var spelad till andrahandare på strax över 20% men den ratade jag lika de flesta sena spelarna. (Ingen jinx nu snälla, så att 3 vinner...)
7 Bechamel i avd 4 är min rysare i omgången!