Visa ett inlägg
Gammal 2020-02-29, 16:08   #117
Staketkusken
 
Staketkuskens avatar
 
Reg.datum: jul 2012
Inlägg: 1 343
Sharp$: 3047
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Spiritus Visa inlägg
Fernlund har väl öga för detaljer, men värderar det sällan rätt. Händer ofta att han snackar upp en häst som tvärdör i nästa kurva. Forsgren har däremot fingertoppskänsla, men han är väl diskvalificerad i tv pga inte alltid politiskt korrekt.

Anders Fredriksson kan gärna hålla sig till att läsa upp resultat på Valla... Hur kom han in i rutan?
Håller med till viss del om Forsgren. Han är ju rutinerad men alldeles för inne i ”familjen” själv. Väldigt svårt för honom att kritisera + tråkig gubbe med bristande ordförråd och liknande. Passar inte i tv.

Hultman är ju bäst men inte politiskt korrekt, dels på samhällsnivå men också inom trav eftersom han ju snackar om stallkörningar och sånt. Därför han förpassats till liven där inga ”vanliga” spelare kollar. Vanligt folk kollar ju på sin höjd Tv4/12.
Staketkusken är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat