Citat:
Ursprungligen postat av Santorini
Nej det var du som satte den sjuan. Och det var jag som sabbade din v64 där du spikat Jorma och jag övertalade dig att gardera loppet. Därav missade du v64:an som skulle suttit. Så lyssna inte på andra när du gör systemen i framtiden. Och sluta pilla med en massa lappar. Gå på dina idéer rakt ut. Oavsett vad massan tycker. Och tänk på samma sätt som du gör när du spelar själv. Spela inte annorlunda för att du spelar med andras pengar.
|
Just det det va första gången vi träffades och jag kom ner med en färdig lapp som jag ville att vi skulle dela på med Jorma som spik på Åke Svenstedts andra häst.. hehe vilket minne du har.
Systemet som jag satte sa du att det va lika bra att ta med alla i dd1 PUs skräll 8 Harry H där jag endast hade lämnat två hästar utanför vilket är förbjudet ju så lite hjlp på traven fick jag nog av dig

därav så satte vi den fast jag satte spikarna och resten ...