Är nybörjare och har bara kört (någorlunda) strukturerat i drygt en månad men fyfan i helvetesdjävlar horkuk vad illa det går för mig.
Gått från 5000 SEK i startkassa till drygt 2000 SEK på c:a 200 spel. Gjort några misstag (bettat två spel i $

istället för SEK, vilka naturligtvis blev röda) men inget som förklarar kurvan som pekar spikrakt nedåt.
Missförstå mig inte. Jag är överjordiskt tacksam för allt man får ta del av på sidan och jag inser att det är variansen som spelar mig ett spratt. Jag förutsätter alltså att jag haft sjuk otur under perioden?
Ville bara kuka ur mig detta så jag orkar gå in med nya tag. Vill nån kolla mitt spread och kommentera nåt som ser udda ut är jag såklart tacksam. Jag brukar inte gå in när oddset sjunkit mer än 9-10 punkter.