Visa ett inlägg
Gammal 2020-06-09, 19:01   #28
AmaerildeRimfrost
 
AmaerildeRimfrosts avatar
 
Reg.datum: nov 2017
Inlägg: 7 367
Sharp$: 242

AmaerildeRimfrost Expertre
Stats: 70 - 95 - 9
ROI: 101.99%
Vinstprocent: 42.42%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av mr_stylez Visa inlägg
Funderar på en galning inledning med spik 7-6... Är man för vågad då tro?

Tycker Wingait Erik gått förbättrat de senaste, få hästar med nu kommer få draghjälp för spurten hela vägen, löjligt låg procent, tycker den har lika bra chans som 1,3,6,8 här och då kan man lika bra chansspika..

Avd 2 står ju mellan 2 3 5 6 ..... 5an vet man inte om den är bra lr ej, 2an har gjort ett bra lopp typ, vill se mer av den och favoriten nr 3 tog 6an ner från dödens i tidigare start på wolvega... 2a sist (ej hittat loppet tyvärr) så verkar ha form, låg procent där med.. värt en chansning!

Bränner båda kan jag bara lämna in avd 3-6 som en v4 och hoppas på den istället.. =)
Det är inte omöjligt men inte så sannolik heller. Dock händer det ju ibland och du har ju skaffat dig ett jävla grepp mot resten om det nu sker!

Tror dock nr 2 i andra är så stark och rejäl som R Bergh menar. I första är det så öppet att vem som helst kan sticka nosen först!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
AmaerildeRimfrost är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat