Visa ett inlägg
Gammal 2020-06-13, 00:22   #64
oggeb
 
Reg.datum: jan 2011
Ort: Stockholm
Inlägg: 1 884
Sharp$: 6564

2018
Stats: 30 - 35 - 0
ROI: 110.85%
Vinstprocent: 46.15%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av AmaerildeRimfrost Visa inlägg
Sitter den i spets efter 500 meter har de öppnat på 1.05.9 kan jag säga! Deep Pockets kommer inte släppa spets. De förlorar hellre från den positionen än att förlora för att de inte körde i spets! Så frågan är om någon är villig att trycka upp tempo här och nästa fråga är om någon kan speeda ner Deep Pockets på upploppet ifall det inte gått speciellt fort i loppet.
Nej det klara favoritscenariot är givetvis att Deep Pockets sitter i spets och kör där. Men galopp finns i leken och spår 1 på Boden är skit så prickar inte Örjan finns det på kartan att Liam Dana tar spets och sen släpper till Ribaude.

Sitter Ribaude i dödens så har inte Deep Pockets visat något på länge som säger att den skulle lyckas stå emot honom H2H.
oggeb är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat