Citat:
Ursprungligen postat av AmaerildeRimfrost
Jag kommer ta paus från forumet också! Rotagg har rätt!
Även om jag följer travet ska jag inte kommentera det här. Jag låter er spelare som vinner efter loppen och alltid har rätt kommentera istället!
För är man Sharps så vinner man ju alltid även om man är i dålig form. jag är väl inte Sharps då även om jag _aldrig_ haft röda siffror i ett sheet under en längre period !
Nej, jag är så trött på alla er vinnare som aldrig kan förlora så det står mig upp över halsen! Jag önskar er all lycka till och jag ber er att aldrig ändra er strategi för då kommer ni superproffs aldrig kunna förlora nämligen!
Tack och hej för mig! Jag är sur (nej, faktiskt inte!)! Men jag sk alåta er som vill sitta här och drömma om låtsasvinster få göra det- Jag är ändå på paus i en månad så då tillför jag ju ändå inget då jag bara "torrspelar". Jag "torrdricker" också! Testa den varianten säger jag bara!
Hipp hipp hurra! Leve de som aldrig förlorar! De som aldrig stängt av sig själva! De som vinner varenda dag till fina odds! Jag avundas er något enormt!
Vi ses om en månad ifall jag är "välkommen tillbaka" då - eller är jag kanske out of the game forever då jag är tvungen att sätta mig på paus?
Kram and over and out!
(kanske ger sharps om jag råkar vara inloggad framöver) Hoppas inte det räknas som att man är aktiv as hell!
|
Synd om du tar paus kan jag tycka, mångt mycket bättre är att bara blocka personer som skriver massa skit lr vars inlägg man inte vill/orkar läsa, på så sätt kan man posta här, komma med sina tips o diskutera med likasinnade. Verkar bli lite grupperingar här nu snart kan jag tycka, vilket är synd men samtidigt naturligt.. vi är bara människor trots allt
Kör på med dina tips istället! Spelpaus är bara klokt o ta, borde jag tagit lite oftare med kan jag självklritiskt tycka.
Torrspel är kul det med, viktigt o hålla sig uppdaterad o har man ngn bra vinnare åt övriga som spelar att dela med sig av tycker jag absolut du kan skriva den här, mottages tacksamt!
För övrigt håller jag med om att redovisa bongar innan man pratar om sina vinster/förluster härinne vara ett krav nästan, blir enklare och mer trovärdigt så och så sliper vi liknande diskussioner i framtiden.
Många som kan bli bättre på det härinne, jag själv inkluderat iaf då jag snackar spelmisstag/förluster..
Ta en paus imorn o kom igen stark till helgen istället Rimfrost!