Ämne: V64 E Tuna
Visa ett inlägg
Gammal 2021-03-23, 21:16   #30
valo
 
Reg.datum: dec 2014
Inlägg: 3 166
Sharp$: 4214
Standard

Rätt gissar!


Citat:
Ursprungligen postat av mr_stylez Visa inlägg
Svårt att hålla koll på allas spel, men trist om ingen gratulera o så efter sånt snyggt spel!

Jag lovar att göra det nästa gång

Ett tips är att du presenterar vad du spelar innan inlämningsstop och gärna med motivering varför du spelar just de hästarna, så man har en chans att få med dem på systemet om man missat ngt (som tex nr 14 avd 1 ikväll, hade hittat den direkt om jag haft tid o gå igenom lopparkivet men tyvärr hade jag inte den tiden ikväll).

På så sätt hälp vi ju åt att hitta skrällarna, själv spelar jag sällan vinnare o plats o sånt, men vill gärna få med dem på streckspelen hehe.

Lovar att både hylla och ge sharps om jag ngn gång sätter en stänkare tack vare dina spaningar Valo!

Är väl för övrigt 11an du har för trippeln i sista anar jag? Jag gick på 10 där, men det står mellan de båda tror jag, 11 lär få rygg på 10 då den går, får se om den kan växla ner den i årdebuten! Lycka till!
Hans-Ove ja!
valo är uppkopplad nu   Ge poäng Svara med citat