Visa ett inlägg
Gammal 2022-03-05, 19:15   #98
Gotland
Administrator
 
Reg.datum: feb 2017
Inlägg: 7 940
Sharp$: 6247
Standard

Närmare ensam har jag faktiskt aldrig varit.

Don Dahle och jag försöker bygga ihop våra tankar på denna lapp varje vecka men idag är han i USA och hade lite dålig uppkoppling. Han lyckades i alla fall få mig att ändra till spik på WhoWho (som jag tänkt gadda) och vi enades snabbt kring andraspiken.

Det han inte såg var att jag dissat Crebas i första till förmån för tre andra skrällar... Vi grämer ihjäl oss nu men får vara nöjda med tröstslanten på 98.000:-

Il Forte fick plats som sista streck i öppet lopp och Enzo åkte med efter ditt inlägg här Travanalys!

Det finns många här inne vars kunnande jag respekterar enormt (du är en av de allra vassate!) och jag gillade ditt loppscenario. Så bred gardering där var givet och då stod det tidigt klart att Enzo skulle med! Så stort tack för den!

Nåväl, trav är trav. Ett maraton. Ingen sprint!

Vi kämpar vidare i butiken. Jag har lilla Goda öppet imorgon och vi tuffar på med V86 och V75 i sakta gemak. Inga varvningar!

Välkomna ombord!

__________________
Mer kass än vass - men glad ändå!


To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
solkusten (+10), travanalys (+10)
Gotland är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat