Citat:
Ursprungligen postat av Skaegget
Jag tröttnade på travet när Skarpen fick kasta loss V85. Det blir ju en aaanings svårare och det är väl mest till för att mjölka ur oss spelare ännu mer pengar.
Sen dessa fonderingar till kommande omgångar....jeebus.
Anywho.
Jackpotomgångarna kan jag tänka mig att kasta in ett system iaf. Om jag har ledig helg. Så nu slänger jag i väg några spikförslag här:
Tre spikar känns som ett minimum.
6 Y.Not Diamant. Den där har jag en flagga på sedan en tid. Så den släpper jag inte. Inte ens när den möter A Fair Day.
1 Chribo Hill. Lugauer. En av mina topp 3-tränare/kuskar. Bara han inte sitter och somnar bort nåt här så.....
4 Nilla Lane. Det är nog bara att ge upp inför den här favoriten. Det finns fler lopp att leta skrällar i.
God tur till Er, och ha en fin helg!
|
Tjena Skägget.
Kul att se ditt nick på banan igen.
Jag är helt inne på samma linje som du ang V85 intåget på travspelet. Men i min pensionärs tillvaro är det ett kul tidsfördriv att följa travet och ibland lägga en sula på parketten.
Håller med om dina tre nämnda spelförslag till 100%. Måste streck är bara förnamnet och kan vara tre chansspikar i min värld