![]() |
|
gnällröven- 2011-01-08 16:55:08Nu ska vi se om de överbetalda idioterna i Färjestad kan göra skäl för sin lön och göra mål mot skitlaget Timrå. Ska bli intressant och se. Fantastiskt att det kommit en massa folk till hallen och betalat inträde för att se sitt hemmalag vinna och så vill asen inte ens vinna. Man försöker inte ens få in puckfan i målhelvetet.
Hade t.ex. Färjestads styrelse tagit tag i skiten, gått ner i omklädningsrummet och berättat för spelarna att det blir utan lön i 5 månader om de inte ser till att göra mål, då jävlar hade ni sett mål kan jag lova. Varför fattar ingen detta, helt otroligt. |
Satans jävla skit:holms:. HUR FAN KAN FOLK HAKA PÅ DYNGLIRAREN. VÅGAR FAN SNART INTE SPELA. SITTER ALLDELES SVETTIG OCH BARA HOPPAS ATT INTE :holms:SKALL TA MINA SPEL. BLIR VERKLIGEN UPPRÖRD AV ATT BARA KLICKA PÅ HANS JÄVLA SIDA.:idiot:
|
Citat:
|
Den här måste väl ändå vara månadens bästa kommentar
jochbe- 2011-01-08 19:03:28hej! är det någon som vet hur det funkar med omsättningskraven på Nordicbet . fick bonus här igenom rekat. som jag fattar det så måste man spela på tripplar bara?
tacksam för svar! Nej, det är femlingar du måste spela:clap::hattenav: |
Citat:
|
Spelat ö. 2.5 på Hércules - Atletico Madrid, någon nämde i efterhand att :holms: rekat denna. Hoppas fan inte han jinxat nu.
|
Citat:
Officiell rek dessutom och det vet vi ju hur det oftast brukar gå. :no: |
Satte in en hundralapp på Expekt i måndags och planen var att spela emot Holms i första hand och andra bloggare vid tillfällen. En tia i insats varje gång.
Idag gick jag emot RH34 (med halvgarderingar) & Holms, slutade med 2-1 och på tre dagar har det gått från 100kr till 150kr. Bästa bankräntan i världen? |
Citat:
|
Dessutom var det ju varken bank eller ränta...
|
bowex- 2011-01-13 21:47:35
när de var 0-0 på juve-catania så var oddset på under 1.5 mål 2,40 över 2.5 mål 2,60 odds hämtad från Betsson ,kan man asså spela på samma bolag o lägga ex 500kr på ö o samma på u o ändå vinna..eller blir de nått annat skit.Surebet??? Vad säger ni som sysslar med surebetting,är unge herr bowex helt ute och cyklar,eller? |
Tror han är ute o Skateboardar lite...:popcorn:
|
Citat:
|
Citat:
|
Trodde sharps killar var sharpa - det reddes väl ut redan kl. 04.01 med inlägget :popcorn:?
Jag skyller detta inlägg dock på Singha bear... God Jul |
|
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved