![]() |
vad tror ni om holland - tyskland?
|
Citat:
Jag tror och hoppas vi får se två lag som går för vinst. Tyskarna är väl inte missnöjda med X dock. Kanske något spel på att Holland har mest bollinnehav? |
2.50 på att holland vinner bollinnehavet klipper jag. Tror som sagt de kommer trycka på och rulla boll vilket öppnar för Tysklands snabba omställnings spel (de har alltså inget emot att holland håller boll).
Tycker helt klart 2.50 är ett överodds! |
vart hittade du bollinnehavsspelet på holland? :)
|
Citat:
|
Överspelet (2.5) Ukraina-Frankrike ger 2.49 nb tycker jag är mycket spelbart! Tycker Ukraina har ett darrigt försvar tyvärr var Sverige för dåliga att utnyttja detta.
Ukrainas t-matcher innan em: Turkiet 0-2, Österrike 2-3, Estland 4-0, Israel 3-2 Frankrike över 1.5 ger 2.42 även det spelbart! |
Helt inne på underspel i Danmark-Portugal. Två lag som har problem med målskyttet och har bra defensiv. Nervösa lag tror jag med. Spelar Under 2.5 mål till (1.83)
|
Utöver mitt underspel så kör jag fyra resultatspel i Dan-Por. 0-0 (10.00) 1-1 (6.50) 1-0 (12.00) och 0-1 (6.50). 0.5 Units på varje.
|
Vart kan man se bollinnehav live?
|
Önskar att jag var dansk och kunde vara stolt över att se Danmark spela fotboll. Synd med förlust men inte mot vilket lag som helst? Heja Danmark!
|
Citat:
|
Holland-Tyskland, med en svensk domare i Jonas Eriksson.
Holland måste nog vinna ikväll efter förlusten mot Danmark senast. Jag tror vi kommer få se ett Holland som kommer spela offensivt. Tyskland även dom har en stark offensiv. Tror målskyttet lossnar för Holland ikv. Tre senaste träningsmatcherna blivit: 3-0 Tyskland 2-2 och och 3-1 Holland. Tror verkligen det blir minst tre mål här! Över 2.5 mål till (2.11) @ Pinnacle 6/10 Units Van Persie målskytt till (3.00) i odds @ Bet365 Insats: 1/10 Units |
Följande singel spelas:
Holland fler än 5.5 hörnor 2.20@Bet365 Det känns på förhand som ett bra spel. Holland lär väl gå framåt och även om de inte gör mål så lär det bli en hel del hörnor. Holland vann hörnorna med 11-4 mot Danmark. Portugal vann hörnorna mot Tyskland med 11-2. Singeln spelas med ganska hög insats. Spelstopp 20.45 men matchen finns också som livespel @ Bet365. |
En fråga till crew: Hur många är med i EM-tävlingen?
|
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved