![]() |
tennis tisdag
Spoiler:
|
nhl måndag
Spoiler:
|
mlb måndag
Spoiler:
|
tennis idag:
Spoiler:
|
Kul att följa denna dagbok, kelly är intressant. Och metoden med utstickande odds såklart..
|
Citat:
island tisdag. varning är inte het på denna marknad. rent utav dumt av mig att fortsätta känns det som. men jumbon grindavik tar emot valur i ett tidigt bottenmöte. grindavik har inte gjort ett enda mål ännu. till ikväll får de tillbaka två av lagets viktigaste spelare som va avstängda senast så hoppas på att det ska ge lite värde till spelet. valur har inte vunnit än men har två oavgjorda. Spoiler:
|
int. friedndly tisdag: är en tail på RobinD.
Spoiler:
|
tennis onsdag
Spoiler:
|
hur kan man låta bli en rek med så stora bokstäver som icash's lakers rek. vevar, blundar och trycker av 2xmax på -3 1st quater. kör även u146,5 i wnba som icash letat på.
Spoiler:
|
tennis fredag
en match som ser jämnare ut på förhand än vad oddset visar, utsticket är väldigt lockande. oncourt predictar en jämn match. jag delar upp maxbet på ml o ö21 games. pennetta har inte spelat mot speciellt tufft motstånd på grus inför paris medans hercog spelat flera ganska tuffa matcher och de 20 senaste på grus så har 10 gått över 21,5. Spoiler:
|
addat en del tennis idag, men sitter illa till på jobbet och hinner inte skriva in dem som jag brukar i dagboken. har inte heller kunnat räkna ut insatserna. spelen finns på spreadsheetet.
|
fan va ruttet det gått sista tiden... men jag har vart ner i dessa nivåer innan o vänt det till fina gröna siffror.
idag kör jag: Spoiler:
återkommer ev. med fler. |
spelar emot sverige ikväll med ett x2 på bonsien.
Spoiler:
|
paris söndag:
Spoiler:
|
tar även kenty i denna bok idag.
kelly frångås då inget utstick finns. div 1 södra kenty-nybro 1@1,50 lads 50u Kristianstads - Bunkeflo idag 1@2,15 pinnacle snitt:2,07 50%kelly:2,2% 22u |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved