![]() |
Citat:
|
hittade ett no-risk spel som jag lika gärna kan ta med här, allt för att ev hjälpa upp mina stats....:whistling:
paris tennis Spoiler:
|
jobbat natt o fått in några spel från jobbdatorn. har alltså höftat med insatserna och inte räknat ordentligt.
känns som min dagbok blir mer o mer avvikande från kelly men hoppas jag kommer in på det spåret igen. har ju märkt att det gått bäst när jag räknat fram mina spel o letat fram de jag ska spela. spelen finns på spreaden och är luckystrikes och en som jag tog av niko. sovdags, ha en bra dag. |
paris onsdag
Spoiler:
|
sticker emellan med ett surebet jag hittade inatt:
Spoiler:
|
kör ett lingonlir till kellyboken. tankar o idéer kring matchen finns där o i dagens fotbollstråd.
Spoiler:
|
läste på chatten att botafogo va prisvärd till ~3,20, så jag högg den nyss till 3,22 pinnen.
Spoiler:
|
nhl
kommer köra chicago ml inatt o nästa match om denna inte går in inatt. man får 2,17 hos pinnen och torskar hawks inatt så tror jag ml oddset stiger en aning. kommer iaf att ligga kvar över 2,10 imo. har svårt att se att inte hawks leder serien med 3-1 när det bär tillbaka till chicago. Spoiler:
|
paris torsdag
kör 4% på stosur-2,5 mot jankovic 1,926 pinnacle |
isländska cupen torsdag
selfoss vann båda lagens möten i div1 förra säsongen. till denna säsong har selfoss tagit klivet upp i högsta serien och klarat sig bra, medan gamla storklubben IA inte vunnit en enda match än i div1. Spoiler:
|
tennis paris fredag
Spoiler:
|
basket spanien fredag
Spoiler:
|
Citat:
samma insats som sist men till 2,12 hos pinnacle denna gång. |
final paris söndag
Spoiler:
|
mlb inatt:
Spoiler:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved