![]() |
Federer är ofta okoncentrerad mot sämre motstånd. Var egentligen aldrig illa ute mot Seppi. Gav bort andra set.
Ryggproblem? Federer är aldrig skadad :p |
Tycker också att detta är ett bra spel. Kanske till och med i två raka? Jag är förvånad över att Tsonga tog sig hit. Höjdarmatch i Nadal-Monfils. Imponerande spel igår av Monfils mot Troicki. Tyvärr för mig får man säga då jag torskade ordentligt. :( Nadal verkar krypa tillbaka till formen igen. DC vändpunkten för honom? Det blir en rolig match i alla fall!
|
Federer lämnade walkover pga ryggproblem så Boone hade rätt. :sad:
|
Citat:
|
Bftrader, dina trading spreadsheets är de mest intressanta på sharps. Tror ändå inte många förstår hur du gör. Exempel ditt over project men även set market project. Har frågat dig innan men vore tacksam för svar. Vill utveckla min trading.
Må väl! |
Har saknat att läsa om dina trades, har inte tiden att trada själv men din tankegång är rätt och du är diciplinerad nog att följa upp.. Lycka till detta år !
|
Tack så mycket! Kul att mina spel uppskattas!
Bobbobula, vi tar det på mailen! |
All lycka detta år! Kul att läsa. ;)
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved