![]() |
Bra rekar! Har också spelat Robin att vinna med 3-0 men tyvärr har han dragit sig ur, ryktas pga sjukdom. Mycket tråkigt :sad:
Fortfarande väldigt skralt med information om vad som hänt rapporterar Eurosport. Edit: Robins agent bekräftade att han har haft en jobbig natt med magproblem och huvudvärk. Troligen rör det sig om något slags virus. |
Söderling drar sig ur turneringen
Edit: Missade att vessl123 redan hade svarat. |
Citat:
|
Kul att han blev sjuk just nu och att därefter se en 114 rankad brasilianare som inte ens kunde kvalificera sig till denna turnering just nu totalt utklassa Sorense. Han har vunnit med 6-0 i första set redan :whoco5:
Nåväl, spelet på Benneteau kvarstår och har just nu 4-2 i första set. Får nöja mig med om den delen av spelet går in. edit: 5-2 och dubbelbreak :) |
6-2 och spelet klart redan i första set :thumbup:
|
Nu kan Almagro ta resten! Så går det bra för oss båda;)
|
Jag hade varit orolig om jag vore dig efter att ha sett första set ;)
|
Citat:
|
Kan tyvärr inte se matchen. Anledningen till att jag spelade så var att bet365 inte hade +2,5 set.
|
Du blev guldexpert på Guldspel ändå :(
men.. lycka till! Du har höjt min spelkassa rejält :) |
Citat:
Tack för dem orden! :cheers: |
Trist att du försvinner. Stort tack och lycka till!:cheers:
|
Citat:
|
Stort lycka till!
|
Lycka till
Några funderingar inför kommande handbollssäsong? |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved