![]() |
Klart som fan idioten ska hoppa in i mål... Vilket mörker!
|
Kungen levererade! Kuuuuuuuuuuuuung Goop! Gjorde det bra på Amerique. Bättre nu! POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!
|
Citat:
Timoko såg stenslagen ut, men kom tillbaka!!! Goopen, undrar vad han betydde där? Bästa kusken i de lägena, inget snack! |
Citat:
|
I särklass Sveriges bästa kusk.
|
Det var ju lite surt att favoriten skulle vinna i garderingsloppet. 1 eller 6 i nästa. Kommer Caesar ut så tar den nog hem det.
|
Känns ju lite tråkigt att alltid spela efter strecklistan. Så jag gör något annorlunda, som jag så oftast gör. Men det betyder inte att det genererar i vinst mer för det. Snarare sällan, men vinsterna blir betydligt större och roligare när man gjort lite arbete själv istället för att bara kolla på oddsen.
DD: 1 emot 8,15. Nu säger jag inte att den stenklara 40% inte är det. Men det är helt enkelt inget värde för mig att spela på det viset. |
Citat:
|
DD 1.4-1 x 100kr bra värmning. spelvänliga odds.
|
14 kanske
|
Sitter kvar med
Avd 5 1.4.5.6 Avd 6 1.8 V6 Nu tar vi detta! |
Caesar hamnade omöjligt till i femte invändigt, men avslutade rejält.
|
Varför dämpar inte Sjöström? Köra som en jävla idiot utan en morgondag fattar väl vem som helst att det inte håller hela vägen. :idiot:
|
10 For Candy första reserv. Surt surt.
|
Alessandro Gocciadoro var ju 3:a med Linda Di Casei i Prix De France!
(Kul grej, nu när jag inte kom på killens namn i tråden om Åby, så sent som i torsdags!)...där hans gamla häst avslutade riktigt bra! Följehäst! |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved