![]() |
Kör undan då för fan!!!!! Jävla idiot!
|
Citat:
|
Grattis till Elin, skicka en tårta till Classe i morgon.
|
Elin Gustavsson på V75? A häst olle? Skämtar du med mig... Visst har den bevisad form och allt, men de byngliga läget plus kusk gjorde det befogat på de procenten..
För övrigt, Claes Svensson gå o lägg dig. HAHAHAHA hur fan kör du då?! Cab Hornline var ändå godkänd, inte helt fel att strecka den. Men hur kör du människa?! (Claes S) Fyfan va pinsamt kört ... Hästen helt slut till slut och galopperar uppgivet haha |
Citat:
|
Måste han sitta och hålla sin hoppande kamel istället för att köra undan. Inte kul när man sitter med spiken i rygg. Fan också.
|
Alla gnäller för att favoriterna vinner men när det väl skräller gnäller man istället för att favoriten inte vann.. Komiskt.
|
Man såg hur Sjunne skrek på Claes över upploppet ;) Surt sa räven...
|
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
Om jag tror att en häst vinner 7-8 lopp av 10 och den står i 50% måste det ju vara spelvärt Bara massa j-la floskler nu för tiden |
Citat:
Men det är verkligen skillnad på Örjan och Claes Svensson hahahaha... Varför kör du så hårt för i onödan? Varför kör du så jävla oproffsigt på upploppet? Typ håller fast Sjunnesson hahaha... Galoppera undan då? |
Citat:
Så länge folk håller god ton, tycker jag att det är ok att folk "gnäller". Tråkigt när ingen skriver i ett forum... |
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved