![]() |
2.54 ggr på att Pastor Power är före Ubiquarian Face!! Tackar!!!! :cheers:
(Nu har man ju jinxat denna rätt duktigt!! Bara att sjöa på Kolgjinis häst nu då för er :whistling: ) |
Citat:
Vid gardering, självklar streck, men att spika, njjaaa. |
Citat:
|
Citat:
Jag är faktiskt helt inställd på att Zidane Grif vinner loppet med de ändringar som aviseras. Så att UF skriks ut är bara passande för min del. ;) |
Citat:
|
Citat:
|
Björnkollen finns på Goops hemsida.
Glöm inte att streck nummer 15 Whelk i avdelning 2. |
Citat:
|
Citat:
UF - stenklar i denna H2H, OM denne går felfritt, men med denna kusk, så vet man ju aldrig... :cheers: |
Ni som tänker spela på Bodö i kväll vill jag ge er en nästagångare i kallblodsloppet. Dessvärre är det utanför V4 men i lopp 2 så startar Uberg Odin. Den har en jävla fart men är lite galoppbenägen. Felfri vinner den detta!
|
erik a
18 galopper på 65 starter i juli 27,5% låter lite mycket, nog skall man vara under 20 |
65 starter i juli inte undra på den galopperar :p
V75: 7 , 12 Sweetman stabila 11 tider på 1600m , jaja startspår men än då. |
Tråkigt, men det finns flera andralopp där det kan hända saker. Handsome Brad vinner på walk over, Stenströmer på hemmaplan, Jepson och framspår. Skrällhämmande distans, ihåligt lopp och ingen vill tävla första biten. Jämn häst som aldrig hoppar. 70% brukar vara för mycket men inte för den här.
|
6ggr på plats på 5 Västerbo Grosbois i guldloppet känns högt, det provar jag. Har för mig att den är ganska snabb ut och från toppspår bör den väl kunna få en bra resa? Finns ett par tuffa hästar emot, men överlag en ganska dålig gulddivision i mitt tycke och han har hyfsad form :)
|
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved