Visa ett inlägg
Gammal 2011-03-08, 13:36   #18
Wagner
 
Wagners avatar
 
Reg.datum: mar 2010
Inlägg: 5 968
Sharp$: 2252
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Sandy Visa inlägg
Hur kan dom VOIDA för en spelare (Iceeman) men inte för en annan (Bobbobula) ? Borde det inte vara konsekvent? Jag känner en till som spelade Hv71 på Boyle, skall fråga honom om han fått void i efterhand
Det beror ju på. Dom som spelat till korrekt odds vill ju inte få sina vinster voidade för att någon spelat till felsatt odds två dagar tidigare. Ingen aktör ska ju behöva stänga en hel marknad för att några spelat till ett felsatt odds som kanske legat ute 15 min av 72 timmars öppettid.

Nu tror säkert någon att jag tar skojarna i försvar men så är inte fallet. Men bara för att A fått sitt vad voidat behöver inte B få det då omständigheterna kan skilja sig åt.
__________________
En ROI på 110 och 100 kr insats ger bara hälften så tjock plånbok som vid 102 % i ROI och 1000 per bet
Det värsta är inte att bli limiterad - Det är värre om man inte blir det
Nu även på Twitter
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Senast redigerad av Wagner den 2011-03-08 klockan 13:37.
Wagner är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat