Visa ett inlägg
Gammal 2011-09-14, 00:30   #1598
RobinD
Moderator
 
RobinDs avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 7 444
Sharp$: 5408

Fotboll 2013
Stats: 306 - 184 - 57
ROI: 104.46%
Vinstprocent: 62.45%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Kirtap Visa inlägg
"Folk får väl lägga energi på de saker de vill, vissa vill lägga energi på att håna Baggio och andra vill lägga energi på att ifrågasätta de som lägger energi på att håna baggio"

ska vi lägga upp alla som är under 100% ROI här?
hur ska man veta vem man kan lita på? det är ju inte så att alla här inne har SS som gäller alla spel som dom spelat ( du är ett av få undantag som har så många spel reggade) men alla andra då(som bytt SS flera gånger av olika anledningar, ofta för att dom är minus såklart).... lägg ner håna andra sidor, gör det bara bättre själva så kommer det nog en o annan besökare ska ni se
Du missar dock poängen, hånen är inte mot spelare som är minus.

Hånen är mot trollande tomtar på rok som skryter om sina spelvinster, raderar spel, kombar ihop 7 EV- picks och döper det till "smaskigt" när oddset klättrar upp till 4.50.

Sen skriker de fitta på planket när Barca spelar 2-2 hemma mot Milan och deras kupong spricker på en 1.24 oddsare som var ränta.

Hånet är mot folk som saknar verklighetsuppfattning.

Sharps växer så det knakar, inga problem att locka medlemmar. Och om medlemmarna som hänger på ROK stannar där de är och förlorar pengar så är både du och jag nöjda. Face it, sådana idioter som gör det möjligt för oss att vinna.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
kingscania (+1), eddieh (+3), Vlad (+5)
RobinD är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat