Citat:
Ursprungligen postat av Wagner
Folk som städar efter sig och sorterar sopor på hamburgerhaken och nu tänker jag inte på personalen.
Men det är klart. Knallar ni in i köket med disken efter att ni betalat notan på "vanliga restauranger" kan ni fortsätta som förut. Ni andra kan ju fråga er själva vad ni sysslar med.
Annars är själva grundidén med att gå ut och äta att man betalar för att äta och samtidigt överlåter man allt det andra åt dom som får betalt för att göra just det.
|
Jag har faktiskt blivit utskälld av en McDonaldsjobbare just för att jag inte plockade undan efter mig. Vill minnas att hon droppade kommentaren "Det där plockat du upp efter dig - jag tänker da inte göra det".
Nähe tänkte jag, är det du eller jag som jobbar här?
__________________
Fighting 2013:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
|