Visa ett inlägg
Gammal 2016-01-15, 12:26   #41
moogie
 
moogies avatar
 
Reg.datum: dec 2015
Inlägg: 13
Sharp$: 87
Standard

Svar på ricBLo636 - Gävle har ett kort upplopp!

V75-1) 6.Coco till tidig ledning, får fuska bort ett varv = svårslagen! Svårt då att spika Usain Swing

V75-4) 7.Tequila har ett knepigt läge. Kommer hon ut i tid? 2.Masai med spetskusk och läge eller 4.Celebreihgtr vid felfri avgång och släppt till spets? Riktigt tufft att spika Tequila med dessa förutsättningar! Passa Masai Southwind från spets!

V75-6) 6.Scampi har stor chans på ledningen. Örjan brukar inte tokköra för att få överta och Johnny släpper nog inte heller om han prickar volten. Kul duell mellan dessa båda och körs det för fort så varför inte Nurmos med knallform på stallet eller kanske t.o.m. Limoncelli från ännu ett formstall?

Så vilka av dina 3 har störst vinstchans? Måste nog förorda Scampi... men då bör han komma till spets och få bestämma där en bit isf.
moogie är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat