Ämne: Legolas
Visa ett inlägg
Gammal 2017-08-31, 18:40   #246
olle
 
Reg.datum: sep 2010
Inlägg: 12 504
Sharp$: 61856
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av GGS Visa inlägg
Min åsikt är att Legolas borde bara satsa på ett eller två spel i veckan, expvis p76 på lördag och p54 på onsdag, och sedan salta potterna så mycket dom bara orkar med, det är nog enda sättet att locka över spelare.

Jag själv kunde inte stå i mot efter att läst och förstått hur lätt det är att vinna under dessa förutsättningar. Sedan får dom utöka speltillfällena efter hand när kundbasen ökar!
Såg att det ska gå att spela filspel till P76 nu på lördag, ska bli kul och testa. Det känns som att Legolas gäller i vanliga V75 omgångar och ATG när det är jackpot i fortsättningen!
Dom har väl öppnat ett stort fint nybyggt huvudkontor på Malta nyligen . Svårt att med deras ambitioner att bli riktigt stora bara bedriva två enskilda spel per vecka. Vad ska alla nyanställda på deras kundsupport tex då göra resten av veckan? Men å andra sidan lär dom inte finnas kvar om några år om omsättningen inte skulle öka dramatiskt framöver. Åtminstone inte om dom ska bli självbärande och dessutom skicka massor av pengar till travet.
olle är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat