Visa ett inlägg
Gammal 2019-04-27, 09:18   #61
Stekel
 
Stekels avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Ort: Karlstad
Inlägg: 12 167
Sharp$: 26752
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av HuBBaBuBBa Visa inlägg
Att Harran Boko vann på en låg 12-tid över 2140 medel volt är ju ruggigt imponerande. Kanske till och med tar spets. Cobys O va ju inte i närheten av Harran sist. 11% bara i nuläget. Nu har ju Cobys O framspår men jag kommer inte ihåg startsnabbheten hos honom.. någon som vet om han är snabb ut?

Även Vlad kan göra sig gällande här om dem kör mot varandra vilket så ser ut att bli när Lugauer är med från dåligt utgångsläge. Måste ju köra framåt
Pappersfacit från det där loppet räcker inte, du måste se det för att göra en ok bedömning. Cobby kan lägga iväg rätt bra, nästan garanterad en bra resa från det där läget med hygglig startsnabbhet.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Stekel är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat