Visa ett inlägg
Gammal 2010-11-27, 14:49   #18
fondell
 
fondells avatar
 
Reg.datum: nov 2010
Inlägg: 608
Sharp$: 445


Stats: - -
ROI: %
Vinstprocent: %

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Racksta Visa inlägg
Ett tips om du skall föra en seriös speldagbok är att inte spela något, och sedan när du inser att du förlorat - ändra spel till motståndaren som du gjorde i din rek på NJ där du senare ändrat till NYI i sheet. Bara ett litet tips sådär.
Haha, jag vet att jag ändrade den! Men inte pågrund utav det du trodde! Jag trodde jag hade tagit Devils naturligtvis. Sen loggade jag in sen förstod jag inte hur jag hade kunnat gå + den dagen. Gick in och granskade min bets, och tror du inte att jag har kryssat i fel i matchen? Idag till det positiva, jag kan kunna med scrn om du naturligtvis vill ha!

Vill inte bli kallad fuskade för att förbättra stats! Det är helt ointressant i denna fråga, då jag för denna för att se hur myk jag förlorar/vinner!

Det sista jag behöver är att ljuga för mig själv om spel!

Här kommer print screen!

http://data.fuskbugg.se/dipdip/scrn.jpg
__________________
Citat:
"I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
fondell är inte uppkopplad   Ge poäng