![]() |
Haha så bra Boone! :D
|
:claps:
|
Haha kul läsning.
|
Fantastiskt! :cheers:
:holms: |
hahaha bra läsning!!! :clap:
|
Rolig läsning :lol:
Har surfat in på sidan någon gång och brukar mötas av nåt liknande: "Idag finns det inget att spela på så jag föreslår att ni börjar spela på spelbolagens casino. Riktigt roligt och det finns lätta pengar att hämta! Hämta din bonus HÄR!!! " |
Förstår inte varför både ni och Holm klagar på att spela på storlagen? Barcas hcp odds på bortaplan är ofta kring 2.00 strecket mot sämre lag och de vinner ju kring 8 av 10 bortamatcher med minst två mål.
|
Citat:
Är rätt säker på att en del av dessa har varit under 2.00 så det är nog precis på marginalen att du gått plus där, eller?... Att hitta underdogs, eller ett lag med större fördel i en jämn match ger bättre avkastning om man är bra på det. Men att spela på storlag ibland är det ingen fel på, men att göra det varenda omgång ger absolut inte vinst i längden... Barcelona är i sådant fall undantaget, de är ju i en helt annan division när de är i form och har en bra dag. |
Barcelona-1,5 ger 1.97 mot Espanyol idag (matchen spelas den 17:e), räkna med att Holms rekar samma dag och att oddset är sänkt. Att få 2 gånger pengarna på Barcas bortamatcher är mycket tvek. Bacra är dessutom 9-7 i tvåmålssegrar på bortaplan i år så nej det är ingen vinnande strategi.
:holms: |
Citat:
|
Det krävs mycket jobb för att reka som Holm. Spelvärde på Elfsborg på 1.45? Vilket skämt.Ungefär lika kul att läsa som blogginlägg med affiliatelänkar till Bet365:s livesändningar.
|
Var bara tvungen att lägga upp den här, ROK "bästa rekare" har numera ett ROI på 1000%
http://rekatochklart.se/bonnfotboll/...inlagg_id=1219 |
Hahahahaha:lol::lol:
|
1000% :lol:
|
Smittar holms dumhet av sig tro? :D
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved