|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#301 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#302 | |
|
Citat:
av att ha en tjej i spets, att han sedan inte kommer i mål är underordnat. Stekel snackade om mos, jag hoppades och trodde att Claes skulle slå på en brasa långt tidigare i loppet. Det blev mosning, vilket aldrig skett om någon mer namnkunnig kusk kört. Ett trist fenomen inom travet, Ludde, Claes, Ludde är de värsta förbrytarna... Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
SO (+10) |
||
|
|
|
|
|
#304 |
|
Världsstjärnan mot loppston, som hon slagit förr.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Fulsprit (+1) |
|
|
|
|
|
|
#305 |
|
Man kanske kan fråga Classes unga stallflickor om han duger till något överhuvud taget. Inte nöjd alls. Helvete. Hoppas man torskar i minst ett lopp till. vägrar få 6 rätt idag.
|
|
|
|
|
|
|
#306 |
|
Vilken uppvisning av Maven. Inget preparélopp precis som många hoppats på idag. Inte minst alla betaltjänsterna som väl samtliga hade henne som årets avslag.
|
|
|
|
|
|
|
#307 |
|
Maven visade att hon var utan
nåd och att elitloppet inte satt spår. Grym märr! |
|
|
|
|
|
|
#308 |
|
Det var som Uhrberg skrev: Takter kör för vinst!
|
|
|
|
|
|
|
#309 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#310 | |
|
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#311 |
|
Hahaha brasklapp osv. Njaaa ska inte gå optimalt osvosv. Lopp som hon ska starta i den som är viktigare
han körde då inte som om det var nått viktigare lopp framöver haha
|
|
|
|
|
|
|
#312 | |
|
Citat:
oavsett ekipage. Det skulle stå Uffe och inte Ludde 2 ggr |
||
|
|
|
|
|
#313 |
|
Bra av henne att klara den tuffa matchningen och vara så fin.
|
|
|
|
|
|
|
#314 |
|
Svårt att gnälla på den prestation, varken av kusk eller häst.
|
|
|
|
|
|
|
|