Sharps är skapad av experter inom spelbranschen och alla rankningar av operatörer på vår sida är gjorda med stor diskretion. Vi hoppas att de online spelbolagen som vi har valt ut faller dig i smaken. När du väljer att klicka på en utgående länk på vår sida, kan vi komma att erhålla provision, dock utan någon kostnad från din sida. Läs hela meddelandet här.
Logga in


Svara
 
LinkBack Ämnesverktyg
Gammal 2016-05-12, 15:55   #1
 
Reg.datum: okt 2015
Ort: All over the Place
Inlägg: 334
Sharp$: 2261
Standard

V5 Åby 12/5


En intressant omgång.

1. Börjar med Hertig Shim som stor favorit, borde väl gå vägen med OS, klart jävla bra häst. Men Schteffe ingen spikfavorit. B: 9 (OS), 5, 4 (2?!!)

2. Jag sätter nog Great Society som A. Ingen aning om Dapper Don, men Håkan B. litar man på i vanliga fall. Övriga: Lightning Photo, Dokonjo (Power M.M.)

3. Skylane såg fin ut senast. Ingen koll på de övriga i detta lopp...

4. Ganska stor favorit Bullyoung. Unghäststjärna som jag inte köper i första taget här. Sun Esterel har sett bra ut. Annars dugliga från spår 1 till 3.

5. Jämnstreckat. Staro Ivy League 200% kuskförstärkt. Vunnit 5 av 5 lopp från bakspår/tillägg.

Efter att ha läst programmet enbart. Ligger väl på spiklöst c:a 8000 rader just nu

Någon med lite mer info?
Wolfman är uppkopplad nu   Ge poäng Svara med citat
Svara



td