|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#31 |
|
Banned
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 4 996
Sharp$: 19213Robfri Expertrekar Stats: 72 - 87 - 1 ROI: 115.50% Vinstprocent: 45.28% |
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
tror iaf det minskar antalet efterhandare om inte V6 x 1000...
|
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
9 Duke Of Mearas till 7 ggr.
Den har avslutat bra sent i båda starterna. Jag tror hästen kan duga likaväl som favoriterna VP, tvillingutgång. ![]() Trist gunga! Såg lovande ut. Senast redigerad av Fidus den 2016-05-17 klockan 21:42. |
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Räcker att få ca10 v6or för fina pengar, igår vart det fina pengar , gillar dessa, som sagt synd på king city, 10 hade suttit bättre ,hade gettca 5-700 ggr 10 x 2.5
|
|
|
|
|
|
|
#35 |
|
Missade travet i kväll men grundranken med ATGs stora spel fem dagar i veckan är väl att vanliga spelare ska spela V64. Det gör dom också som man kan se på vad det ligger för pengar i de olika vinstpoolerna. Dessa spelare blir ju grundlurade när det i stort sett aldrig finns några pengar att hämta på annat än 6 rätt. Varför ifrågasätts inte spelformen V64 bland spelare och journalister ? Det är väl befogat så som utdelningarna på fem och fyra rätt ser ut nästan alltid.
|
|
|
|
|
|
|
#36 | |
|
Citat:
Tar de bort jackpotten på V64 kommer mina och många spelares insatser där minska med 90% iallafall, det är ett rätt hyggligt argument att inte röra den spelformen om inte ovanstående räcker.
__________________
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. |
||
|
|
|
|
|
#37 | |
|
Citat:
Men något måste väl vara fel när enda möjligheten att vinna pengar på spelformen är att bara spela i en av vinstpoolerna. Min lösning stavas V65. Då finns det rimliga möjligheter att vinna lite pengar även om man missar ett lopp. Det är ju bara 20 procent av vinstpoolen som ligger på 5 rätt på V64 och i realiteten betydligt mindre än så i och med att många insett att det bara är genom V6 spel det går att vinna pengar och V6 spelarna bidrar som bekant inte med an krona i 5 och 4 rättspoolerna. Det är utan att överdriva V64 spelarna som sponsrar V6 spelarna med det enorma antal jackpots som spelformen genererar. Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Melander (+5) |
||
|
|
|
|
|
#38 |
|
Hade den 50 gånger så jag är nöjd.
__________________
Som ofta bäst när det gäller. |
|
|
|
|
|
|
|