|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#78 |
|
Dubbelslag på Gocciodoro nu och jag sover inget vidare inatt..
|
|
|
|
|
|
|
#79 |
|
Intressant det Kari Lähdekorpi säger om läget i Finland, där man haft sulkyinfo i 3 år: ”När man får informationen, efter ett tag är det ingen som riktigt bryr om det”.
|
|
|
|
|
|
|
#80 |
|
Rak DD: 3-4. För dåligt odds med sjuan i andra.
|
|
|
|
|
|
|
#81 |
|
Ja, helt logiskt. Alla har infon innan och kan fokusera på hästarna och sporten ist för upprörda spelare efter loppet som inte fått infon om ffg jänkarvagn.
|
|
|
|
|
|
|
#82 |
|
Kommer infon kan ju tipstjänster , stallbacksreporter mm fokusera mindre på att jaga tränarna ang vagninfo. Då kan man lägga mer tid på annat och möjligtvis fråga dom där ändringar anmäls vad man tror om det. Det är ju väldigt rörigt idag och flera gånger i veckan hästar som görs sitt livs lopp första gången med bike. När det är oannonserat är det väldigt dålig reklam för spel på hästar.
|
|
|
|
|
|
|
#83 | |
|
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#84 |
|
Någon som vet varför Goop inte kör idag?
|
|
|
|
|
|
|
#86 |
|
och en del av tränarna som ändrar mest här, klarar det ypperligt bra i Frankrike flera dagar före.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
doob (+50) |
|
|
|
|
|
|
#87 |
|
Han är fanimej inte värd en blomma. Skicka fakturor istället.
Nu form på hans stall helt plötsligt. Otroligt svårt allt på den mannen/stallet. En skam för sporten enligt undertecknad. Låt honom å hans inre krets härja runt långt borta. Gärna Australien.
__________________
Mot strömmen det är Där pengarna finns.... |
|
|
|
|
|
|
#88 |
|
Nä, det är bara ett antal tränare som påstår att det skulle vara det. Troligen dels för att dom vill slippa det men säkert även för att det då blir svårare att ge exklusiv info till dom man vill ge den till.
|
|
|
|
|
|
|
#89 |
|
Puh, är glad att kravet på A-hästar sprack där
|
|
|
|
|
|
|
|