|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#47 |
|
och 0-0 oddset sjönk som en sten direkt när matchen började. 2.62 efter 3 min spelade.
|
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
Kul Bet365 mobil tjänst är ur tjänst för tillfället..
|
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Reg.datum: jun 2010
Inlägg: 1 278
Sharp$: 1644Fighting 2013/2014 Stats: 40 - 92 - 6 ROI: 101.06% Vinstprocent: 30.30% |
Vill minnas att det var samma cirkus förra gangen, dock fick jag mina 250:- tillbaks som kompensation.
Är det här världens dyraste servertest de sysslar med eller vad är det fragan om?
__________________
Fighting 2013: To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. |
|
|
|
|
|
#50 |
|
Sidan ligger helt nere. Inte första gången detta händer när de har gratisbet.
|
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
bet365s hemsida är för närvarande inte tillgänglig p.g.a underhållsarbete. Vår service kommer att fungera normalt inom kort och vi ber om ursäkt för de eventuella problem detta medför.
|
|
|
|
|
|
|
#52 |
|
Blir det kryss som jag la spelet på när sidan kraschade för mig så blir det kaOz
|
|
|
|
|
|
|
#53 |
|
Även deras telefonväxel är avstängd. Andra gången på kort tid de skämmer ut sig fullständigt.
|
|
|
|
|
|
|
#54 |
|
De fungerar nu, satte precis mitt bet.
Man U @2.87 Senast redigerad av Gambleero den 2013-03-05 klockan 21:13. |
|
|
|
|
|
|
#55 |
|
Jag hade tur som kunde spela på krysset till 3,75 innan sidan blev omöjlig. Hann kolla historiken också för att vara säker på att spelet gick igenom.
|
|
|
|
|
|
|
#56 |
|
inne och lagt, krysset ner till 3.1
|
|
|
|
|
|
|
#57 |
|
haha fy fan jag fattar inte hur dom kan fortsätta att ge sådana stora matcher till den här domaren.
|
|
|
|
|
|
|
#58 |
|
Jag spelade 100kr på x innan match sen körde jag 100 på att Man u skulle göra först målet men när jag la spelet tyckte jag det stod vem gör första målet i första halvleken men ser nu att jag fick in den, så måste varit första målet i matchen trots allt
får hoppas på x nu så får jag in båda spelen.
|
|
|
|
|
|
|
#59 |
|
Hade Ramos som första målskytt @29 (250kr 'gratis' livebet) och blir lite glad när man ser att de var Ramos som faktiskt gör första målet, även om det är i eget mål.
Tror att man är 7 tusen kronor rikare men förmodligen icke. Självklart har Bet365 i sina regler att marknaden inte gäller självmål... |
|
|
|
|
|
|
#60 | |
|
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
|