|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#181 |
|
detta skappar bara förvirring för spelarna och blir inte förvånnad om dom helt plötligt gör en 360 och så helt plötsligt går banveterinären in och säger skotvång skidor och kälke på
|
|
|
|
|
|
|
#182 |
|
Asterix Hornline och Network Broline, det låset borde räcka långt i andra
|
|
|
|
|
|
|
#183 |
Wilda Tigern Jack
WTJ tycker jag är omgångens bästa spik.
Plusfaktorerna är dom rätta, -Barfota fram -Kusk i form -Kan få överta spets, då det inte finns några "monster innanför" -Västa hotet på förhand (Raggamuffin) hamnar mitt i fältet, antigen köra sista 700-800 metrarna i tredjespår eller välja dödens. -Odin Töll är klar för finalerna nästa helg, tror de inte tok kör denna gång, utan hoppas på en bra rygg sista varvet. -Hästen klarar även att göra mycket av arbetet själv. Kan vara så enkelt som spets och slut till härliga 19% |
|
|
|
|
|
|
#184 |
|
Banvet. är ju med i den grupp som beslutar om balans, är ju den som har veto. Skulle han ändra sig efter 90 inuter så kan vi ju lika gärna lägga ner. Kommer inte att hända.
|
|
|
|
|
|
|
#185 |
|
Undrar hur lång tid det tar innan Per Nordström aviserar Bf Ro, jänkarvagn och ska köras i spets på stackars Denim Boko.
Ärkepajasen #1 |
|
|
|
|
|
|
#186 |
|
Monster drive! Om barfota fram. Flyger sista 300m på långa upploppet. Hoppas Johnny takter häxar o svarar food money. Då vrålar vi in monstret! KÖÖÖR
|
|
|
|
|
|
|
#187 | |
|
Citat:
Alla går med skor alltid, det ger rättvisa förutsättningar i alla led, för alla. Mvh Ulf-Eddie |
||
|
|
|
|
|
#188 |
|
nej givetvis kommer det inte hända. men jag som spelare har räknat med skotvång och gillar när det är såna förhållande för som vi sett så har utdelningen var bra sista tiden pågrund av såna här förhållande.
|
|
|
|
|
|
|
#189 | |
V75 Axevalla 2015-01-31Citat:
Bear Dancer klar för final till nästa helg, men aviserat bfro. Edit: ändrat till skor fram. Senast redigerad av Azider den 2015-01-31 klockan 11:45. |
||
|
|
|
|
|
#190 |
|
Banned
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 4 996
Sharp$: 19213Robfri Expertrekar Stats: 72 - 87 - 1 ROI: 115.50% Vinstprocent: 45.28% |
|
|
|
|
|
|
#191 | |
|
Citat:
Uffe kör väl knappast Love lini 3% i ledning i sista? JOhan untersteiner bör vara först fram o få överta. spik nr 2 |
||
|
|
|
|
|
#192 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#193 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#194 |
Food Money
Vem ska kunna slå denna häst om den körs på följande sätt, ledningen efter 200-300 meter, första varvet på en 13 tid och avslutar sista 1000 på en 11 tid. Kommer i mål på en 12 tid.
Spik nr 2 är hittad. |
|
|
|
|
|
|
#195 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|