|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#166 |
|
om det är barfota på solvato så känns 4.25 som ett intresant odds på unibet
|
|
|
|
|
|
|
#167 |
|
hvor ser i den info? på atg er den inta barfotat.
|
|
|
|
|
|
|
#168 |
|
Solvato går barfota säger de nu till slut! Tycker ändå inte det finns något spelvärde. Skulle vara mot Thai Broadway i så fall, sällsynt övervärde trots dubbelslag där.
3,5,6,11 1,6,7,8 + 5 5
__________________
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. |
|
|
|
|
|
|
#169 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#170 |
|
Dags för Support Justice, blir fan favorit på vinnarspelet.
Men 50 ggr på 11/ 9 på DD får duga. |
|
|
|
|
|
|
#171 |
|
Bara att glömma skoinfon på ATG. Danskarna lyckas aldrig ha den korrekt. Lyssna på vad som sägs istället.
|
|
|
|
|
|
|
#173 | |
|
Citat:
men fan, slängde in några små på 11 mot Harry, Mosaiq och Magic också...
__________________
Chips To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. |
||
|
|
|
|
|
#174 |
|
Stelton blöder ur munnen men det kanske den brukar. Annars är det nog inget spelobjekt idag till 4x
Senast redigerad av jellybelly den 2014-05-11 klockan 16:24. |
|
|
|
|
|
|
#176 |
|
tyckte också det så ut som det
3,11 mot 9 på dubbeln x 33kr
__________________
Provar på Twitter @Tamuli79 |
|
|
|
|
|
|
#177 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#178 |
|
Snacka om maxflyt, Santiago och Claes måste galoppera + att Peters ska bryta ut (eller möjligen att Support tröttnar men den hästen är ju inte en sån som tröttnar) för att det ska bli vinst.
__________________
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. |
|
|
|
|
|
|
#179 |
|
Kanske hade Thai Broadway haft lite chans om han gått ut för attack precis innan alla galopper kom. Nu vart det struligt. Såg fin ut som fastlås. Passar jag nästa gång igen!
|
|
|
|
|
|
|
|