|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#271 |
|
Såklart Örjan vinner när det är stora pengar i potten. Given på kupongen men dagen är redan förstörd ändå...
|
|
|
|
|
|
|
#272 |
|
Kihlström den hade man kunnat spika! Han vinner alla lopp av värde hahaha
|
|
|
|
|
|
|
#273 | |
|
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#274 |
|
Blir galen om 1:an vinner nästa! Då innebär det att man missar 7:an pga av rikslallaren Wickman grinar till sig en omstart för att en hästjävel som inte har på V75:an att göra galopperar...fy fan
|
|
|
|
|
|
|
#275 |
|
Haha, Örjan.. Nu var det ju pengar att köra om
|
|
|
|
|
|
|
#276 | |
|
Citat:
Jag är inte lika säker på att det var omstart pga flygande..han var uppe i tid tyckte jag. Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
tomtom2 (+3) |
||
|
|
|
|
|
#277 |
|
Varför kan in inte Örjan leverera när han är favorit?
|
|
|
|
|
|
|
#278 | |
|
Banned
|
Citat:
8,90 på vinnarspelet och nästan 30 ggr på tvillingen, det är bara att tacka och ta emot...! Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Helge (+10) |
|
|
|
|
|
|
#279 | |
|
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#280 |
|
Banned
|
|
|
|
|
|
|
#281 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#282 |
|
Du har helt rätt, man måste tänka på att det var 1609 meter och Bergh var klart på plats 100m före startbilen släppte. Han kan ju inte rå för att dom andra var på plats i väldigt god tid utan måttade in starten på bästa sätt för sin häst.
|
|
|
|
|
|
|
#283 |
|
Ni får inte glömma att Bergh inte betedde sig särskilt väl i det loppet heller, två flygande är förfan riktigt illa.
|
|
|
|
|
|
|
|