|
|
|
LinkBack | Ämnesverktyg |
|
|
#212 |
|
Härligt Tobbe!
|
|
|
|
|
|
|
#213 |
|
Märkligt att spelvärde dissade 1:an med tanke på att det ändå var den troliga spetshästen.
|
|
|
|
|
|
|
#214 |
|
Goops V75 stallform håller i sig
|
|
|
|
|
|
|
#215 |
|
65% på goop. jag begriper inte hur det kunde ske
|
|
|
|
|
|
|
#216 |
|
Goop ur form bara tacka och ta emot
|
|
|
|
|
|
|
#217 |
|
Måste ju vart sjuk eller nått, sånt man inte kan kalkylera med på förhand.
|
|
|
|
|
|
|
#218 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#219 | |
|
Citat:
Varför skulle den vara sjuk för? |
||
|
|
|
|
|
#220 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#221 |
|
Öppnade inte ett skit från start och såg allmänt loj ut. Inte det intrycket hästen har haft tidigare. Banan är snabb idag och förhållandena perfekta, går att springa bra tider utan att vara på topp.
|
|
|
|
|
|
|
#222 |
V75
Så här skriver Jens
V75-1: Klass I, autostart, medeldistans Trots stallets V75-facit, 29: 0-0-0 och 53 starter utan seger, väljer spelarna att göra 2 Furious Francis till jättefavorit, kanske omgångens största. Det ska ju få en att fundera. Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
SO (+1) |
|
|
|
|
|
|
#223 |
|
Fast å andra sidan så borde det vända nån gång? Och nu var förutsättningarna dom bästa, men svackan fortsätter...
|
|
|
|
|
|
|
#224 |
|
Kan bli bra utdelning idag när ss o tt sprack i första bra vinnare heja Tobbe !
|
|
|
|
|
|
|
#225 |
|
björn körde inget från start direkt och hästen är int bättre än så här. vet inte varför folk har fått för sig att denna är så bra egentligen. sist fick han fuska bort loppet i skral konkurrens tex
|
|
|
|
|
|
|
|